Představujeme luxusní byty NA VACKOVĚ

Zpráva o tom, že se v Praze staví developerské projekty, už dnes překvapí jen málokoho. Většina z nás si už zvykla na to, že hlavní město mění svou tvář.

decostamp.cz_navackove_cz_nahledovy

Mohla by vás ale překvapit zpráva, že právě nyní vznikají nové luxusní byty vhodné i pro rodinné bydlení téměř v centru – na Žižkově. Projekt dostal jméno NA VACKOVĚ a překvapuje v mnoha směrech. Pokud hledáte bydlení v Praze, projekt NA VACKOVĚ vás bude jistě zajímat.

NA VACKOVĚ – základní charakteristika
Projekt s byty Žižkov NA VACKOVĚ realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s. ve spolupráci s MS Architekti. Lokalitou stavby je okolí ulice Olgy Havlové na pražském Žižkově. Vyrostou zde celkem 3 maximálně pětipodlažní budovy, které citlivě zapadnou do již stávající zástavby.

K dispozici budou tyto druhy bytů:

  • 85 studií o dispozicích 1+kk
  • 26 malometrážních bytů s prostorovým řešením 2+kk
  • 81 bytů 3+kk, které jsou ideální pro rodiny
  • 10 luxusních bytů 4+kk

Vnitřní uspořádání bytů je navrženo tak, aby nabídlo maximum místa a naplno využilo denní světlo. Přízemní byty budou mít zahrádky a byty ve vyšších patrech budou disponovat prostornými lodžiemi či balkony.

decostamp.cz_navackove_cz_01

Lokalita snů
Rezidence NA VACKOVĚ se bude nacházet v blízkosti rušného centra i klidné přírody. Do centra je možné se pohodlně dostat autem i MHD. V okolí se nachází například oblíbený park Židovské pece, park na Balkáně a cyklostezka na Kralupské dráze. Nechybí ani nákupní centrum, restaurace, pošta, školy a školky a lékařská zařízení. Vše dohromady činí z rezidence lokalitu snů, která je určena pro ty, kdo chtějí bydlet v hlavním městě a užívat si všech jeho výhod.

POZOR: Dokončení projektu je naplánováno na konec roku 2016, ale prodej bytů na Praze 3 byl již zahájen. Pokud máte zájem, zjistěte si možnosti hypotéky a rezervujte byt s předstihem. Jak už to tak bývá, ty nejlepší zmizí rychle…

Komentujte