Příspěvky z rubriky Dekorace

Hodiny do každé rodiny

V dnešní době, kdy člověk přivykl čas kontrolovat na hodinkách nebo na mobilním telefonu, nástěnné hodiny už nejsou tolik potřebný prvek. Přesto si myslíme, že praktické využití v domácnosti mají.

hodiny
(Pokračování textu…)

Stylové doplňky v exotickém stylu

Pozvěte exotiku k sobě domů. Pro atmosféru dalekých krajin teď nemusíte jezdit tisíce kilometrů daleko, můžete si ji vytvořit v pohodlí domova a připomenout si tak příjemné okamžiky strávené na dovolené. Právě letí doplňky v exotickém, tzv. etno stylu a ve vašem bytě by rozhodně neměly chybět!

exotika
(Pokračování textu…)

Oživte své květináče

Květiny jsou schopné doslova prozářit naše bydlení a neměly by rozhodně v žádném bytě. Ale ani žádná pokojová rostlina nevynikne v celé své kráse, umístíme-li ji do obyčejného keramického či dokonce plastového květináče. Přitom možností, jak z květináčů vytvořit přímo umělecká díla, je spoustu a většinou nejsou nijak složité.

květináče
(Pokračování textu…)

Kusové koberce od Vopi

Rozhodli jste se pro úpravu podlahy ve Vašem obývacím pokoji a ráda byste si nechala položit na podlahu koberec? Názory na koberce jsou různé, někteří je upřednostňují, někteří je spíše odsuzují. Ať už tak či onak, koberce patří k neoddělitelným součástem domácností.

koberce kusové
(Pokračování textu…)

Velké fotoobrazy

Dokud neexistovala fotografie, malíři měli žně. Kdo si chtěl byt zdobit nějakým pěkným obrázkem pověšeným na stěnu, ten byl odkázán na práci profesionála.

fotoobraz
(Pokračování textu…)