Příspěvky z rubriky Tipy a triky

Vyberte správné osvětlení dětského pokoje

Pokojíček je pro dítě královstvím. Vybavte mu jej nejen nábytkem a hračkami, ale i kvalitními dětskými lampami a stropním a nástěnným osvětlením. Vaše ratolest určitě více ocení pohádkovou říši plnou světla než temnou jeskyni. Jak vybrat to správné osvětlení do dětského pokojíčku pro školáky i předškoláky?

(Pokračování textu…)

Jak vybrat správnou židli pro školáka?

S přechodem dětí z mateřské školy do té základní přichází na řadu kromě jiného, také pořízení židle k psacímu stolu. Dítě bude sezením trávit doma více času, než dřív, a proto je potřeba, aby mu židle umožňovala sedět správně.

(Pokračování textu…)

Nebankovní hypotéky

Potřebujete si půjčit a v bance vás odmítli? Nechtějí vám půjčit, protože máte záznam nebo nízký příjem, který neodpovídá daným tabulkám? V tom případě si starosti nedělejte, protože je zde jiné řešení, jak získat finance, a to v soukromém sektoru naší společnosti.

(Pokračování textu…)

Jak vybrat koženou sedací soupravu

Při výběru kvalitní kožené sedací soupravy, pohovky, sedačky či postele se neřiďte jen vzhledem. Sedací soupravy slouží k odpočinku a nejenom jako estetický doplněk vašeho obývacího pokoje či kanceláře. Pohovka nebo sedačka vám musí dobře sloužit a dlouho vydržet.

(Pokračování textu…)

5 tipů, které změní váš domov v oázu klidu

Doma byste se měli cítit především dobře. Domov by měl představovat vaše útočiště před světem. Místo, kam se pokaždé s nadšením vrátíte, protože budete vědět, že tento kousek vesmíru funguje jen podle vás. Měl by vám dopřát kvalitní odpočinek. Jak tedy své obydlí přeměnit v oázu klidu? Inspirujte se!

(Pokračování textu…)

1 2 3 7