Příspěvky z rubriky Dům a byt

Moderní bezpečnostní dveře – konec rozhodování mezi designem a kvalitou

Zařizujete-li dům nebo byt, stojíte bezesporu před řadou náročných rozhodnutí, ať už se jedná o výběr záclon, nebo výběr obkladů v koupelně a kuchyni. Navíc začíná být zcela běžnou záležitostí, že pouze designová nebo pouze kvalitní řešení nestačí. Většinou chceme obojí – kdo by chtěl krásný gauč, na kterém se ale reálně nedá sedět, nebo naopak super praktickou kuchyni, ve které vás bude rozčilovat barva desky, protože u tohoto materiálu jiná barva nebyla a tak dále.

(Pokračování textu…)

Tapety jako oživení interiéru

Chcete oživit interiér a volba nových dekorací či nábytku není to pravé? Možná váš byt potřebuje větší změnu. Vyzkoušejte tapety! Na trhu existuje mnoho druhů – papírové, vinylové či vliesové tapety v mnoha barvách a vzorech. Vybere si jistě i ten nejnáročnější z vás.

unihobby-ilustracni-foto
(Pokračování textu…)

Barvy do ložnice: žádné křiklavé odstíny

Bydlení v souladu s aktuálními trendy se netýká jen toho, co může vidět návštěva – tedy předsíně, obýváku a možná ještě kuchyně. Chcete-li bydlet stylově, pak by tomu měl odpovídat celý váš byt, včetně místnosti, kde trávíte noc a své nejintimnější chvilky: ložnice.

barvy v ložnici
(Pokračování textu…)

Jak si vybrat dětský a kancelářský stůl

Kvalitní psací stůl je základem každého pracovního místa. Ať už se jedná o místo v kanceláři nebo v dětském pokoji. Nevhodný pracovní stůl může způsobit bolesti zad a hlavy, proto pro vás máme několik tipů, kterými byste se měli při výběru i umístění stolu řídit.

dětský pokoj
(Pokračování textu…)

Projasněte si den správným osvětlením

Světlo umí neuvěřitelně ovlivnit vaši náladu. Jako mávnutím kouzelného proutku můžete ze zamračeného dne vstoupit do pohádkově prozářené místnosti, kde z vás spadnou všechny starosti a stres. Stačí jen vhodně zvolit to pravé osvětlení.

ilustrační foto (Pokračování textu…)

1 2 3 6