Nebankovní hypotéky

Potřebujete si půjčit a v bance vás odmítli? Nechtějí vám půjčit, protože máte záznam nebo nízký příjem, který neodpovídá daným tabulkám? V tom případě si starosti nedělejte, protože je zde jiné řešení, jak získat finance, a to v soukromém sektoru naší společnosti.

ilustrační foto: Freepik.com – freepik

Pod názvem nebankovní hypotéka se totiž nachází spotřebitelský úvěr, který poskytujeme všem běžným lidem, bez rozdílu věku nebo pohlaví. Dokonce často nevadí ani záznam v registru (jak bankovním, tak také nebankovním), který tolerujeme. Máte nízké příjmy, a proto vám nepůjčili? I s tím něco uděláme! Zajistíme nejnižší možný úrok a garantujeme také nízké splátky. Tak nízké, abyste je dokázali splácet. V tomto směru konkurujeme bankám a poskytuje i spoustu dalších výhod.

Další výhody tohoto úvěru

S penězi můžete naložit podle libosti. Můžete je použít, jakkoliv budete chtít. Nebudete dokládat žádné faktury ani doklady. Ručí se samozřejmě nemovitostí, za kterou můžete získat až 70 % z jejího odhadu. Jistě se budete ptát také na dobu splatnosti. Ta se pohybuje od jednoho roku až po 30 let. Tento typ úvěru je tedy stejně výhodný, jako tomu znáte například z bankovních domů. Navíc jsme rychlí, struční a srozumitelní. Předem neplatíte žádné poplatky a nezávaznou nabídku vám provedeme zdarma.

Jestliže jste hledali například název 100% hypotéka a nic jste nenašli, má to jediné vysvětlení. 100% hypotéky totiž v dnešní době už neexistují. Je to dáno zákonem a samozřejmě jistými pravidly, které uveřejňuje a dává v platnost ČNB, která veškerá tato opatření hlídá. V dnešní době už není možné získat za nemovitost plných sto procent, i když to v minulosti bylo běžné. Nejvyšší možná sazba je 70 %, kterou poskytuje i naše společnost. Tato pravidla zůstávají tedy stejná jak pro bankovní, tak také pro nebankovní společnosti. Více procent nemůžete nikde jinde získat, protože by to bylo nezákonné. Pokud tento název vyhledáte, pak jenom jako informativní text, jak jej sdělujeme i my o tom, že již takovýto druh úvěru neexistuje.

Comments are closed.