Nakupujte chytře, ve velkém a ušetřete!

Nakupovat ve velkém se vyplatí. Své o tom ví i zákazníci e-shopu Luxo.cz, kteří mohou nově využívat akčních slev a nabídek soustředěných do speciální kategorie výhodných balení domácího osvětlení. Najdete tam sady lampiček, reflektorů, cyklosvětel, čelovek, orientačních svítidel, fotopastí a dalších druhů osvětlení pro vnitřní i venkovní použití za atraktivní ceny. Nabídka je navíc neustále doplňovaná o nové produkty.

Výhodný nákup má svoje pravidla. Anebo ne?

U řady řetězců platí, že sleva je podmíněna nákupem v určité výši a hodnotě. To ale v e-shopu Luxo.cz neplatí. Veškeré zboží, které je zařazeno do nové kategorie „výhodná balení“, je oceněno tak, jak je uvedeno u konkrétního produktu. Ať už nakoupíte za sto korun anebo deset tisíc, nebudou vám účtovány žádné dodatečné náklady. Výhodou je také to, že v případě nákupu nad 3 000 Kč vám nebudou účtovány žádné poplatky spojené s poštovným a balným.

Co všechno ve zvýhodněné kategorii najdete?

Součástí nově vytvořené kategorie jsou třeba orientační svítidla do zásuvky 1W Ecolite XESDEN-1W, která pořídíte za zvýhodněnou cenu v balení po deseti kusech. Milovníky cyklistiky jistě zaujmou výhodná balení předních a zadních LED cyklosvětel. Najdete tady také několik nabídek na cenově zajímavé sety čelových svítidel anebo LED pásků. V kategorii jsou také nejrůznější venkovní i vnitřní svítidla, světla se senzorem, ale třeba také zajímavé „designovky“, které se hodí do moderních i rustikálně zařízených interiérů.

Slevy pro montážníky i řešení na míru

Dalším benefitem nákupu v e-shopu Luxo.cz jsou atraktivní slevy pro montážníky i skutečnost, že vám tady nabídnou řešení šité na míru vašim potřebám a požadavkům. U každého výrobku je uvedeno, zda je skladem, případně jak dlouhá bude doba dodání. Objednávky si navíc můžete nechat zaslat poštou anebo si je osobně vyzvednout na prodejně.

Comments are closed.