Jak vybrat koženou sedací soupravu

Při výběru kvalitní kožené sedací soupravy, pohovky, sedačky či postele se neřiďte jen vzhledem. Sedací soupravy slouží k odpočinku a nejenom jako estetický doplněk vašeho obývacího pokoje či kanceláře. Pohovka nebo sedačka vám musí dobře sloužit a dlouho vydržet.

Při koupi kožené sedací soupravy a pohovky zvolte určitě pravou hovězí kůži. Eko kůže je umělá syntetická kůže a má trochu potíže s prodyšností. Navíc vám po čase popraská její horní povrch. Na výrobu kožených sedaček se proto používá pravá hovězí kůže, která je probarvená máčením a má správnou tloušťku v rozmezí 1 až 2 mm. České kožené sedací soupravy vyrobené na míru vám splní vaše sny o konečném designu i o komfortu během odpočinku. Zvolte si počet sedáků, záhlavníků i područek, vhodnou šířku, výšku a hloubku sedačky. Zajímavým zpestřením sedačky je policový roh nebo výřez na těleso radiátoru. Sedačka může mít různou velikost i tvar a může mít i područky.

Sedací soupravy český výrobce Pšenčík – Praha

České kožené sedací soupravy od firmy Pšenčík jsou vyrobeny ze správně zpracované kůže, která vám nepopraská. Kvalitní kožené sedačky se snadno udržují. Stačí je jen setřít hadrem a občas naimpregnovat prostředkem na pravou kůži. Rozkládací sedací soupravy se dělí podle použití na ty vhodné na časté nebo příležitostní spaní. Vhodnou výplní sedačky je polyuretanová či elastická studená pěna. Ta může být měkčí nebo pevně podepřít páteř. Kožená sedačka může mít různý počet sedáků, klasický či rohový tvar, tvar písmene U a úložný prostor. Vybírejte podle množství místa, které máte k dispozici. V dnešní konzumní společnosti mnoho nekvalitních sedacích souprav přináší klientům spíše zklamání. Proto vsaďte na českou kvalitu a nechte si sedací soupravu vyrobit na míru.

Kvalitní česká konstrukce

U českého výrobce Sedací soupravy Pšenčík, který má dlouholetou praxi, získáte kvalitu za rozumnou cenu. Konstrukce ze smrkového masivu, bukového či dubového dřeva je poctivě zpracována, spojena a vyrobena s právně zvoleného profilu. Správně zpracované smrkové kostry vám vydrží přes 20 let. Bukové nebo dubové nadstandardní kostry dokonce disponují životností až 70 let. Ceny kožených sedacích souprav, rohových sedacích souprav, rozkládacích sedaček, pohovek a postelí se odvíjí od výběru materiálů konstrukce i výplně, volby zpracování kůže, použitých výplní, nožiček a doplňků. Vzornících kůže čítá přes 400 položek a rozhodně je z čeho vybírat. Vaše kožená pohovka nemusí být kompromisem. Při výrobě na míru splní vaše představy.

Comments are closed.