Když kvalitní spánek, tak na českých matracích Matraceno

Jen těžko by se hledal v paměti den, kdy se přestaly matrace plnit klasickým materiálem jako je sláma, peří a koudele a naopak se přesedlalo k praktičtějším náplním jako je molitan, pružiny, lamelám a začaly se také používat sendvičové technologie.

Kvalitní matrace od českého výrobce Matraceno1

Můžete si být ale jisti, že ať se objeví cokoliv nového, bude právě Matraceno mezi prvními, kteří vám tyto novinky přinesou.

Společnost Matraceno je rodinným podnikem, který se věnuje výrobě matrací už více než 20 let. Za tuto dobu se tato společnost naučila, že se vyplatí přinášet svým zákazníkům co možná nejkvalitnější výrobky, které nejsou na ničem ušetřené. Šetření na materiálu, či použité technologii totiž vede k jedinému – ke ztrátě důvěry.

Je logické, že jen málo kdo je ochotný si pořídit matraci v ceně svého měsíčního platu. To ovšem neznamená, že nemůže spát kvalitně a hlavně zdravě. Společnost Matraceno tak nabízí svým zákazníků kvalitní matrace, které jsou opravdu v širokém cenovém rozmezí, které navíc zaručuje i minimální kvalitu, pod kterou tento český výrobce matrací v žádném případě nepůjde. Pro ty zákazníky, kteří mají omezený rozpočet je speciální nabídka s názvem „levné matrace“, která ovšem není synonymem pro nekvalitní matrace.

Kvalitní matrace od českého výrobce Matraceno2

Společnost Matraceno není žádný avantgardní butik a před velkoobjemovými sériemi se neotáčí zády, ovšem zároveň je také připravena vyhovět všem možným požadavkům, se kterými zákazníci přijdou. Snaží se vyjít vstříc svým zákazníkům a jejich individuálním přáním.

V nabídce matrací od společnosti Matraceno si můžete vybrat ze široké škály kvalitních matrací a to jak pěnových, tak i pružinových, či z koňských žíní. Vybrat si můžete jak z velkého množství materiálů, tak i potahů a samozřejmě i z nabídky matrací na míru.

Materiály

Mezi materiály, které používá k výrobě svých matrací společnost Matraceno patří:

 • Koňské žíně
 • Kokosové rouno
 • Bavlna
 • Ovčí vlna
 • Latexová pěna
 • A mnohé další….

Potahy

Basic

Tento druh potahu je jednoduchou variantou, která je ovšem zajímavá velmi poutavým designem. Potah je vyroben z neprošité úpletové tkaniny, která má vysokou gramáž a je složena ze 100 % polyesteru. Potah je navíc opatřen praktickým zipem jak na kratší, tak i delší straně. Doporučená údržba je praní maximálně do 40°C.

Standard

Potah s názvem Standard je z úpletové textilie, která je složena ze 100 % polyesteru a tkanina je prošitá polyesterovým rounem a také i netkanou textilií. Rouno se může pochlubit špičkovým provzdušněním povrchové textilie a pevností potahu, která je zajištěna kvalitním prošíváním. I v tomto případě je potah opatřen praktickým zipem na obou stranách. Praní je doporučeno do 60°C.

Kvalitní matrace od českého výrobce Matraceno3

Nature

Potah Nature je vyroben ze speciální látky, která se může pochlubit vlastnostmi jako vysoká pevnost a hedvábný povrch materiálu. Samotná tkanina, ze které je matrace vyrobena je složena z 69 % z bavlny a z 31 % z polyesteru, který navíc obsahuje také částice stříbra, které zabezpečují antibakteriální a dezinfekční účinky. Tkanina je prošita ještě polyesterovým rounem a stejně tak i netkanou textilií, aby byla zajištěna co největší pevnost a vzdušnost. Zip na tomto potahu a prošití je sladěno do hnědé barvy. Navíc jsou tyto matrace opatřeny separační vrstvou. Praní je doporučeno do 60°C.

Exclusive

Tento luxusní potah s názvem Exclusive už dává jasně na vědomí, že se jedná o něco extra. Je totiž vyroben z tkaniny, která obsahuje bambusová vlákna, jež zajišťují rychlejší odvod vlhkosti a mnohem účinnější ochranu proti roztočům a také i plísním. Celá tkanina je prošita rounem o vysoké gramáži. Ve všech bocích potahu je maxi-vent textilie, která zabezpečuje co možná nejlepší provzdušnění matrace. Potah Exclusive je navíc opatřen zipem po všech čtyřech stranách a navíc jsou u zipu všity praktické manipulační úchytky. Matrace s potahem Exclusive je navíc opatřena také i separační vrstvou.

Cashmere

Další z řady luxusních potahů je potah značky Cashmere, který je vyroben z tkaniny, která obsahuje bambusová vlákna. I v tomto případě je tkanina prošita rounem o vysoké gramáži. Navíc je v bocích potahu speciální 3D textilie, která zajišťuje provzdušnění matrace. Po všech čtyřech stranách je zip, který je navíc opatřen manipulačními úchytky. Matrace s potahem Cashmere je navíc se separační vrstvou.

Matrace na míru

Matraci na míru si můžete vybrat z následující nabídky: pěnové matrace, pružinové matrace a matrace z koňských žíní

 • Matrace z koňských žíní
 • Základní pružinové matrace
 • Kvalitní pružinové matrace
 • Luxusní pružinové matrace
 • Základní pěnové matrace
 • Kvalitní pěnové matrace
 • Luxusní pěnové matrace

Zapůjčení matrace zdarma

Pokud si nejste zcela jisti, zda je daná matrace to pravé a ořechové pro vás, můžete si ji vyzkoušet. Matraci vám bez problémů zapůjčí až na 5 dní. V případě, že vám nebude vyhovovat, můžete ji kdykoliv bez udání důvodu vrátit.

V případě, že si jednu z matrací objednáte ve specializovaném internetovém e-shopu, budete mít dopravu k vám domů zdarma a samotná matrace bude odnesena až do vaší ložnice. Akce na dopravu zdarma se ovšem nevztahuje na zapůjčení matrace.

Komentujte