Garážová vrata LOMAX – jednička na českém trhu

Sekční garážová vrata, jak už samotný název napovídá, se skládají ze zasouvatelných panelů.

Rolovací_garážová_vrata_LOMAX
ilustrační foto: lomax.cz

Jsou stále oblíbenější, neboť šetří místo v garážích a nabízí perfektní vlastnosti z hlediska bezpečnosti. V neposlední řadě se pyšní komfortní manipulací a příznivou cenou.

Garážová vrata LOMAX Excellent

Společnost LOMAX se pyšní bohatým sortimentem sekčních garážových vrat. Pakliže hledáte vysokou kvalitu, dovolujeme si vám představit řadu LOMAX Excellent, která uspokojí i nejnáročnější klientelu. Jedná se o garážová vrata vyrobena z materiálů nejvyšší jakosti, a proto slibují dlouhou životnost. Na precizně zpracovaná vrata je záruka deset let.

Tichý, rychlý a plynulý chod, vysoká bezpečnost při zacházení, minimální spotřeba energie, prvotřídní design – to je jen krátký výčet předností garážových vrat Excellent.

Garážová vrata disponují moderním motorem LOMAX Exclusive, který navrhla německá firma Marantec výhradně pro tohoto výrobce. Vnější design je přizpůsoben stylu nemovitosti, aby vrata dokonale zapadla a podtrhla unikátnost vašeho obydlí. Máte-li speciální požadavky, společnost LOMAX se vám rozhodně neobrátí zády. Exkluzivně působí například garážová vrata zdobená nerezovými detaily a prosklením.

Produktové portfolio společnosti LOMAX zahrnuje garážová a průmyslová vrata, rolety, žaluzie, dveře a ostatní výrobky. Velké popularitě se vedle sekčních garážových vrat těší právě předokenní rolety.

Předokenní rolety

Okna jsou citlivou částí domu, protože přes prosklenou plochu uniká nejvíce tepla z interiéru. Venkovní rolety jsou rychle návratnou investicí, přičemž v zimním období zabraňují úniku tepla z místností. Naopak v letním období udržují uvnitř domu příjemné klima. Mají perfektní zvukově izolační vlastnosti, což ocení zejména obyvatelé domů v rušných ulicích, a jsou nezdolatelnou překážkou pro zloděje. Více informací najdete na http://www.lomax.cz.

Komentujte