E-shop Kvalitex.cz představuje zimní kolekci pro rok 2018 a 2019

Vrcholky hor pokryl první sníh a za okny to vypadá na pořádnou plískanici. Ideální čas zabalit se do deky s horkým čajem a oblíbenou knihou.

Takovou novou deku, polštář nebo přikrývku, která vás doopravdy zahřeje i během chladné zimní noci, naleznete v nové zimní kolekci pro rok 2018 a 2019, kterou nedávno představil e-shop Kvalitex.cz. Na co se můžete těšit? Nabídka je opravdu bohatá.

Thermo přikrývky dokážou zázraky

Pamatujete si ještě na těžké péřové duchny od babičky? Mnozí z vás je máte možná na chatě nebo na chalupě. Byly těžké a nespalo se pod nimi zrovna nejlépe. Jedno se jim ale muselo nechat – dokázaly člověka opravdu zahřát. Co takhle vyměnit těžkou duchnu za lehoučkou thermo přikrývku? Thermo přikrývky z dutého vlákna, jsou součástí zimní kolekce Kvalitex.cz. Mezi jejich základní vlastnosti patří vysoká hřejivost, lehkost a vzduchová kapsa, která slouží jako izolant tepla. Kromě thermo přikrývek můžete v e-shopu pořídit také thermo chrániče matrací, díky kterým ochráníte matrace před případným poškozením anebo znečištěním.

Deky z vlny alpaka hrají prim

Dalším unikátem zimní kolekce pro rok 2018 a 2019 jsou deky a polštáře ušité z vlny Alpaka. Tento materiál vyniká svými vynikajícími tepelnými vlastnostmi, vysokou pružností a prodyšností, navíc je také vhodný pro alergiky. Deka DUO, jak už její název napovídá, je složena ze dvou přikrývek, které jsou po okrajích spojeny olemováním. Díky němu tak mezi přikrývkami vzniká vzduchová kapsa, která podpoří již tak vysoké tepelné a izolační vlastnosti.

Tkanina microfibre a 10 % sleva na prostěradla

Součástí zimní kolekce jsou také přikrývky a polštáře z unikátního materiálu, který označujeme jako microfibre. Tato tkanina je charakteristická vysokou hustotou přízí a svým broskvovým omakem. V e-shopu Kvalitex.cz najdete kromě zmíněného také hřejivé povlečení flanel a aby toho nebylo málo, získat můžete i desetiprocentní slevu na vybraná prostěradla z mikrovlákna.

Komentujte