Nebojte se otevřít okno. Nainstalujte si antismogové sítě!

Bydlíte nad rušnou křižovatkou a smog vám brání otevírat okna? Vyhýbáte se znečištěnému vzduchu? Máte alergii? Pak mám pro vás jeden zajímavý tip.

Společnost Oknoplastik , která se zabývá výrobou oken, dveří, okenních doplňků a garážových vrat uvedla letos na trh žhavou novinku, která umí zpříjemnit život během horkých dnů, a nejen během nich.

Antismogové sítě do oken jsou vhodné i pro alergiky

Speciální antismogové sítě do oken a dveří spolehlivě ochrání váš domov před smogem, alergeny a znečištěným vzduchem a zajistí bezpečný přístup svěžího čerstvého vzduchu. Jak antismogové sítě fungují? Celý systém je postaven na unikátních vlastnostech nanovláken.

Speciálně vyvinutá nanovlákenná membrána, která je jednoduše nainstalována do oken či dveří spolehlivě zachycuje všechny malé částice smogu, výfukové splodiny, prach, pyl a dokonce i bakterie. Jedná se totiž o velmi hustou síť z nanovláken, které jsou 1 000 x tenčí než-li lidský vlas. Jemná síť mechanicky, bez použití jakýchkoli škodlivých chemikálií , zabraňuje průniku nebezpečných částic.

Okenní doplňky jsou třešničkou na dortu

Společnost Oknoplastik se zabývá především výrobou plastových oken a vchodových dveří. V nabídce však najdete i dřevěná či hliníková okna a interiérové dveře, balkonová okna nebo i garážová vrata či foukanou izolaci. To však není vše.

Firma Oknoplastik se specializuje i na okenní doplňky. Během 15let své existence vytvořila firma Oknoplastik kompletní výrobní program, který právě okenní doplňky; venkovní a vnitřní žaluzie, parapety, okenní sítě proti hmyzu, posunuly k dokonalosti. Standardní 10letou záruku na okna a dveře tak firma posunula na neuvěřitelných 40 let .

Jestli vás zaujaly výrobky společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci , nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Komentujte