Správa nemovitostí Praha

Zabýváte se již delší dobu se správou bytů a máte pocit, jako kdyby Vás tato práce sužovala? Obraťte se na společnost Parkers, která je skutečným odborníkem na poskytování služeb v oblasti správy nemovitostí. Parkers Vám velmi ráda zajistí kompletní servis s minimální osobní účastí vlastníků jednotek, nebo členů družstva. Navíc budete mít kdykoliv jistotu, že Váš majetek je v bezpečí.

správa
ilustrační foto: svjonline.cz – referenční foto spravované nemovitosti U Krčského nádraží

Můžete si nechat vyhotovit nabídku služeb na míru, ale i požádat o poskytnutí kompletního servisu. Žádným problémem není ani poskytnutí dílčí služby. Společnost Parkers je v první řadě zabývá správou majetku v metropoli České republice v Praze. Správa nemovitostí Praha Vám velmi ráda však nabídne vzdálenou správu domů v dalších městech v České republice. S internetovou aplikací IFM 24 se nemusíte s každým problémem obracet na správce. Veškeré informace totiž najdete v této aplikaci, o které se můžete dočíst více zde http://www.svjonline.cz.

Pocházíte-li tedy například z Litoměřic, můžete se na ni bez obav obrátit. Dálková správa obsahuje vedení účetnictví, předpisy a vyúčtování záloh i online služby za velmi zvýhodněnou cenu od 119 Kč bez DPH za měsíc a bytovou jednotku. Další výhodnou je také šetření Vašich nákladů, které můžete využít místo administrativy třeba příští rok na zateplení či výměnu oken. I s touto záležitostí Vám Parkers může pomoci. Ve správě nemovitostí Praha 10 využívají služeb společnosti Parkers majitelé domů i bytů na ulici Milánská, Ruská a Vršovická. Neváhejte a obraťte se také Vy na naši společnosti, která Vám umožní zefektivnit veškeré Vaše služby.

Komentujte