Že nejsou řemeslníci? Poptejte je zdarma na internetu

Dobří řemeslníci jsou nedostatkovým zbožím. Už skoro vymřeli. Sehnat kvalitního fachmana jinak než přes osobní kontakty je nemožné. Asi už jste se s podobnými postesky také setkali. Je to ale skutečně tak zlé?

Screenshot_17_08_15_13_16
ilustrační foto: flickr.com

Pokud služby řemeslníků využíváte jednou za čas, pochopitelně budete ve chvíli, kdy budete jejich služby potřebovat, trochu tápat, koho oslovit. To ale neznamená, že byste museli obvolávat kompletní telefonní seznam nebo klepat na dveře u všech řemeslníků ve vašem okolí. V dnešní době si můžete zajistit servis pro stavbu či rekonstrukci vašeho domova přímo na internetu. Čím dál více vyhledávanou možností je podávání stavebních poptávek.

Službu poptávka stavebních prací nabízí zdarma portál TopSrovnani.cz, který spolupracuje se 190 tisíci dodavateli. Mezi nimi se jistě najde vhodný řemeslník či firma i pro realizaci vašich stavebních plánů.

Na stránce stačí zadat vaši stavební poptávku společně s kontaktními údaji do jednoduchého formuláře. V poptávce je dobré zmínit i místo zakázky, rozměry, požadovaný materiál, termín realizace nebo představu o rozpočtu. Vaše stavební poptávka bude předána osvědčeným dodavatelům, kteří provádějí vámi poptávané práce ve vašem okolí.

Poptávky šetří až třetinu nákladů
Následně se na vás budou dodavatelé s nabídkami, které obdržíte e-mailem. V případě, že od vás budou potřebovat některé údaje upřesnit, mohou se ozvat i telefonicky. U řemeslníků, kteří vám nabídnou své služby, se zaměřte nejen na cenu, ale zejména na reference. Snažte se zjistit maximum informací o zakázkách, které již realizovali. Výběr dodavatele s nabídkou, která nejvíce odpovídá vaší představě, je pouze na vás.

Díky možnosti porovnat více nabídek zvýšíte také šanci na úsporu. Zákazníci TopSrovnani.cz obvykle ušetří zhruba 30 % oproti běžným cenám.

Komentujte