Viladomy v dolních Počernicích – projekt, který má několik nej!

Bydlení u hlavního města si v současné době získává velkou popularitu. Stále více lidí chce bydlet ve spojení s přírodou v klidu na vesnici, ale přitom být v neustálém blízkém spojení s Prahou a jejími výhodami. Zejména developerské společnosti se na tento trend snaží reagovat a díky tomu vznikají velmi zajímavé projekty. Jedním z nejvydařenějších je projekt viladomy Dolní Počernice. Nad podobnými vyniká hned v několika ohledech.

viladomygolf_01
Foto: viladomygolf.cz

Obyvatelé si mohou užívat mnoha výhod
Projekt viladomy Dolní Počernice vznikl na území obce Dolní Počernice (nachází se cca 300 metrů od jejího centra). Výhod, které z něj dělají projekt hodný vysoké pozornosti, má hned několik. V obci bylo postaveno celkem 6 moderních viladomů, ve kterých se nachází 53 bytů. Vybírat je možné byty malé (vhodné jako startovací byty pro mladé páry) o dispozicích 1+kk i prostorné byty o dispozicích 4+kk. V jednom domě je maximálně 6 bytů, takže se rezidenti mohou těšit na soukromí a vybudovat si i dobré sousedské vztahy. Bydlení také jistě zpříjemní podzemní garáže – vždy jsou společné pro dvojici bytových domů.

viladomygolf_02
Foto: viladomygolf.cz

Šetrný k přírodě i peněžence
Nejlepší na nových domech je, že byly postaveny v nízkoenergetickém standardu. Tyto nové byty v Dolních Počernicích umožní majitelům šetřit na nákladech na provoz domácnosti a to velmi výrazně. Domy mají zesílené zateplení a v bytech se nachází sedmikomorová okna s izolačními trojskly. Vše je vymyšleno tak, že v létě se byt nepřehřívá a v zimě nevychladne. Majitelé mohou díky tomu výrazně šetřit za vytápění. Je spočítáno, že úspora může činit až o 60 % méně než je běžné!

A cena?
Dobrou zprávou je, že ceny nových bytů v Praze nejsou příliš vysoké, takže si bydlení zde může dopřát vlastně kdokoliv. Je třeba si jen zařídit hypotéku (sazby se stále drží nízko) a splnit si sen o nádherném bydlení. Projekt zrealizovala společnost Sekyra Group, a.s.

Komentujte