S vířivkou ke zdraví a komfortní relaxaci

Že není nic důležitějšího, než vlastní zdraví, jsme pochopili zřejmě už téměř všichni. Snažíme se jíst tak, abychom tělo zbytečně nezatěžovali, co nejvíce se pohybovat, abychom byli fit. To všechno nám pomáhá zvládat každodenní stres a nároky hektického života. K eliminaci maxima negativních účinků civilizačních tlaků, je nutný také kvalitní odpočinek.

virivka

Jeden z nejpříjemnějších způsobů obnovy energie a fyzických a psychických sil představuje bezesporu pobyt v masážním bazénku. Whirlpooly, jak se jim také říká, nabízejí proceduru srovnatelnou s lázeňským provozem. Je založená na působení teplé vody zvířené pomocí masážních trysek a obohacené o vzduchové perličky, což přináší úlevu svalům i kloubům, podporuje krevní oběh, látkovou výměnu, uklidňuje mysl…

Vedle opravdu „vytuněných“ vířivek určených k umístění na pevný povrch či k pevnému zabudování do interiéru či exteriéru, s akrylátovou skořepinou, luxusním obkladem a sofistikovanými funkcemi včetně ovládání, jsou na trhu i produkty finančně méně náročné, ovšem se srovnatelným zdravotním a relaxačním efektem. Navíc nabízejí jeden velice příjemný benefit: snadnou manipulovatelnost, díky níž není problém je přemisťovat tam, kde jsou jejich služby zrovna potřeba.

virivka-deti

Patří k nim například produkty vyráběné z lehkého izolačního materiálu chráněného elegantním povrchem evokujícím kožený vzhled. Jsou vybavené moderními integrovanými rekuperačními technologiemi, které spojují čerpadlo, motoru a ohřevu do jediné samostatné jednotky, což na minimum snižuje spotřebu elektrické energie.

Další možností jsou kompaktní nafukovací vířivé bazény s překvapivě vydařeným designem, zabudovaným ohřevem vody, doslova bleskovou samonafukovací funkcí a termokrytem. Bodují nejen mobilitou a funkčností podporovanou velkým počtem trysek, ale především finanční dostupností, jednoduchou údržbou a levným provozem. Tato uživatelsky vstřícná „spáčka“ se vyrábějí z tvrzeného syntetického materiálu, který jim zaručuje vysokou životnost. Dokonale se uplatní především v rodinách s dětmi, jimž přinášejí relaxaci plnou skutečné radosti a užitku.

Komentujte