Romantika, originalita, hravost a design – keramické kočky

Doplňky hrají v každém interiéru důležitou úlohu. Za jejich pomoci je možné vytvořit v pokojích kýženou pohodovou atmosféru.

13031-dou
ilustrační foto: keramika-andreas.cz

Nejlépe tento úkol mohou plnit doplňky z přírodních materiálů a s přírodními motivy. Právě proto vám chceme představit designové kousky v podobě netradičních keramických koček. Stačí totiž vybrat třeba jen jednu z nich a váš domov může získat úplně jiný – mnohem příjemnější šmrnc.

Kočku je zkrátka nutné doma mít!

Kočkám byly v dávnověku připisovány až magické schopnosti. Egypťané je uctívali jako bohy, Indové v bílé kočce viděli nejvyšší stupeň reinkarnace apod. V současné době jsou živé kočky chovány jako milé společnice. Obliba koček pramení především z jejich vzhledu. Velké oči a kulatá hlava jsou symbolem majestátnosti, současně i pohody a klidu. A právě to je hlavní důvod, proč si domů kočku pořídit, právě i v keramické podobě. O takovou kočku se přece nemusíte starat a můžete z ní udělat neobyčejně krásnou ozdobu interiéru.

Každý kousek je originál

Na keramické kočky se specializuje internetový obchod keramika-andreas.cz a není to nabídka jen tak obyčejná. V sortimentu se nachází výhradně ručně vyráběné sošky koček. Možné je vybírat z několika velikostí a barevných variací. Koupit je možné sošky klasické nebo i sošky s otvorem pro svíčku. Díky voňavé svíčce a originálnímu vzhledu sošky, jistě i vy doma vytvoříte úžasně pohodovou atmosféru.

Kam s nimi

Originální keramická kočka se hodí do všech místností. Usadit ji můžete na viditelné místo do obývacího pokoje, skvěle bude vypadat i v ložnici, kočky se svíčkou využijete i jako dekoraci při venkovním posezení. Kromě sošek nabízí keramika-andreas.cz ručně vyráběné závěsné dekorace na zeď. Ty s nápisem Vítejte u nás nebo Domácí štěstí se hodí k ozdobení vchodových dveří či předsíně!

Co na ně říkáte vy? Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na keramika-andreas.cz.

Komentujte