Projasněte si den správným osvětlením

Světlo umí neuvěřitelně ovlivnit vaši náladu. Jako mávnutím kouzelného proutku můžete ze zamračeného dne vstoupit do pohádkově prozářené místnosti, kde z vás spadnou všechny starosti a stres. Stačí jen vhodně zvolit to pravé osvětlení.

ilustrační foto

Za hranice všedních dní

V Light Works s.r.o. používají pro většinu projektů jako základ architektonické osvětlení Delta Light, které zajistí funkční podklad pro většinu činností. Důležitá je ale také atmosféra a ozvláštnění prostoru, k čemuž výborně slouží doplňková dekorativní svítidla značek Marset, Lightyears nebo Delightfull.

Designová světla Marset a Light Years

Pokud ale chcete hlavní zdroj osvětlení a viditelný designový prvek spojit v jednom kroku, jistě vás zaujmou závěsná svítidla stejných značek. Najdete v nich atraktivitu a hravost, jež navíc vnáší do interiéru element přírody, tedy potřebnou harmonii a klid. Například Marset Discocó připomíná svým tvarem rozkvetlou květinu tvořenou pětatřiceti lístky a zvenku vytváří neopakovatelnou hru světel a stínů. Do oblak se zase můžeme vznést s osvětlením Light Years Avion, které bylo inspirováno vzducholodí a svým tlumeným rozptýleným světlem navodí příjemné pocity, které oceníte zejména, když přijdete z práce domů.

ilustrační foto

Komentujte