Prodej bytů Praha

Život v našem hlavním městě nabízí spoustu výhod. Praha je nejkrásnější Evropské město, s řadou historických památek, ale i moderní architekturou. Ročně ji navštíví několik milionů turistů.

psn
ilustrační foto: psn.cz

Pokud milujete noční život, je pořízení bytu v Praze a v jejím centru pro vás to pravé. Praha nabízí celou řadu pracovních příležitostí, ale také sportovních a dalších volnočasových aktivit, nespočet nákupních center, obchodů, obchůdků, galerií, kaváren a barů.

Hledáte byt či kancelář v centru Prahy nebo v širším okolí? Pražská správa nemovitostí je vlastníkem více než 850 bytů a desítek kanceláří nejen v Praze, ale i dalších městech jako Hradci Králové nebo Pardubicích. Jsou přímým majitelem stovek nemovitostí, například známého Tančícího domu v Praze. Díky tomu ušetříte tisíce korun na provizích za zprostředkování. Pražská správa nemovitostí vznikla v r. 1991 a dnes patří mezi nejvýznamnější firmy v České republice.

Nejvýhodnější nabídka bytů v Praze

Pokud si chcete pořídit byt či kancelář v Praze za výhodnou cenu, Pražská správa nemovitostí nabízí byty v Praze v nejrůznějších lokalitách. Stačí si vybrat, zda hledáte byt na Žižkově, v Brániku či Vršovicích. V případě potřeby vám zajistí i výhodný hypoteční úvěr. Kanceláře nabízí Pražská správa nemovitostí také do dlouhodobého pronájmu za nízké ceny. Nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách firmy. Cena těchto bytů se pohybuje od 2 500 000kč.

Nabídka a prodej bytů v Praze je jedna z největších v historii a neustále je rozšiřována. Pražská správa nemovitostí vám při nákupu bytů nabízí komplexní profesionální servis.

Koupě bytu jako investice

Koupi bytu od Pražské správy nemovitostí je možné pojmout jako velmi výhodnou investici pro investory. Spousta zájemců kupuje byty v Praze jako investici do bydlení třeba pro své děti nebo čistě na výdělek z pronájmu bytů. Výnosy z těchto nemovitostí se pohybují v průměru od 2,4% p.a. Vyberte si byt v Praze a vydělávejte. V případě koupě bytů jako investice je dle vašich možností možné pořídit si třeba několika podlažní dům s více byty, jež vám návratnost vaší investice značně zvýší.

Komentujte