Předvánoční čištění koberců

Plánujete předvánoční úklid a ráda byste si nechala vyčistit kvalitně také sedací soupravu a koberce ve Vaší domácnosti? Pozvěte si k Vám domů společnost Šachmat, která se zabývá profesionálním čištění koberců, sedacích souprav i čalounění.

6794536
ilustrační foto: sachmat.com

Společnost Šachmat toto čištění provádí na bázi tak zvaného mokrého čištění. K tomu jsou upotřebeny sací přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. Samotné čištění je skutečně způsobem, jak se zbavit nejen špíny, ale také nejrůznějších roztočů a prachu. S čištěním koberců Olomouc budete maximálně spokojeni a Vaše domácnost bude opět zít novotou.

S extrakčním kartáčovým čištěním se úspěšně zbavíte veškerých mastných skvrn i hloubkové špíny. Někteří lidé odsuzují mokré čištění koberců kvůli obavám před tím, že budou koberce či sedačky dlouho schnout, avšak opak je pravdou. Samotné schnutí probíhá v řádu několika hodin. Mokré čištění se doporučuje provádět zejména v domácnostech, jejichž součástí jsou také alergici nebo čtyřnohý rodinný miláčci.

Při čištění dostává koberec i čalounění znovu svůj půvabný vzhled, který Vás okouzlit při jeho pořízení. Šetrné mokré čištění je vhodné pro všechny typy koberců. Čistící médium je možné přirovnat k jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Více pozitiv tohoto způsobu čištění naleznete na webových stránkách společnosti Šachmat http://www.sachmat.com/cisteni-kobercu/.

Samotný proces čištění je pak založen na nanesení čistícího prášku, který se nechá chvíli působit. Během chvíle se uvolní hloubkové nečistoty, které jsou nakonec vysáty do vysavače. Díky společnosti Šachmat mohou vypadat koberce ve Vaší domácnosti jako znovu koupené.

Komentujte