Podložky pod židle a další pomocníci, které v kanceláři oceníte

Máte kancelář a chcete ji co nejdéle udržet v dobrém stavu? Poradíme vám, jak toho můžete dosáhnout. Na trhu existuje totiž celá řada báječných vychytávek, které dokáží zabránit opotřebení vybavení kanceláře. Podíváme se blíže hlavně na speciální podložky pod židle a nabídnete i několik dalších tipů.

podložky
ilustrační foto: helap.cz

Podložka chrání vás, židli i podlahu

Podložky pod kancelářské židle by rozhodně měly být výbavou každé kanceláře. Samozřejmě jen v případě, pokud její majitel chce udržet v dobrém stavu nejen podlahovou krtinu, ale chce zvýšit i životnost samotné židle a dokonce i ochránit člověka, který na židli sedává. Speciální podložka pod židli toto vše dokáže.

Proč byste ji měli mít?

Její skvělé vlastnosti zaručuje materiál, ze kterého je vyrobena. Jedná se o ekologicky nezávadný polykarbonát. Výhodou podložky je, že je průhledná, žádným způsobem tedy nenaruší design kanceláře. Tloušťka podložky je pouhých 2,3 mm, takže není na podlaze téměř vidět. Její hlavní funkcí je, ochránit židli i podlahovou krytinu před opotřebením. Podložka zabraňuje, aby kolečka kancelářské židle zanechávala na podlaze odřená místa. Na spodní straně se nachází hroty, které zajistí, aby zůstávala na jednom místě. Vrchní část podložky nedovolí, aby se židle klouzala více, než je vhodné, takže zvyšuje i celkovou bezpečnost osoby, která ji využívá.

Pomocníci, kteří se vyplatí

Podložky je možné koupit u společnosti HELAP, která nabízí i další sortiment pro vybavení kanceláří. Velkou část nabídky tvoří moderní kancelářský nábytek, za cenu příjemně nízkou. Nabízí také doplňky jako kabelové můstky, pojízdné vozíky pod počítač a další vychytávky, které najdou uplatnění v každé moderní kanceláři. V sortimentu HELAP je k mání vše, co je nutné pro chod kanceláře – od nábytku až po tužky!

Komentujte