Nebojte se rekonstrukce staršího bytu v Praze! Můžete jen získat!

V Praze je ještě velké množství budov, které jsou postaveny již 20 nebo dokonce 30 let a stále slouží pro ubytování, bez větších stavebních zásahů.

01

Je zcela logické, že architektonické trendy v době výstavby nebyly tak propracované jako nyní a také materiály a technologie stárnou. Výsledkem je, že starší byty v panelových domech v současnosti zcela nevyhovují moderním architektonickým trendům a tím pádem nemohou být pohodlné pro majitele. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci bydlení, můžete jen získat.

Kde je největší problém? Nejčastěji u bytového jádra!

Největším problémem starších panelákových bytů bývají bytová jádra. V drtivé většině případů je jádro tvořeno umakartovou konstrukcí koupelny a toalety, která je v současnosti nevyhovující. Rekonstrukce pomocí vlastních sil je prakticky nemožná. Je zapotřebí najít specializovanou společnost na rekonstrukce bytového jádra. Velmi oblíbená je v současnosti rekonstrukce bytového jádra na klíč, kdy se firma postará o všechny náležitosti spojené s rekonstrukcí, a vy nemáte žádné starosti. Tip, jak proměnit starou koupelnu v moderní, najdete ZDE.

Specializované firmy vám poradí se správným postupem rekonstrukce

Specializované stavební firmy na rekonstrukce bytů Praha by vám vždy měli nabídnout odborné poradenství s rekonstrukcí. Na základě vašich potřeb a požadavků připravit detailní plán celého procesu s časovým rozpisem jednotlivých prací a samozřejmě s vypracováním finanční nabídky celého procesu. Velmi důležité jsou při tomto kroku zkušenosti a odborné znalosti pracovníků firmy.

02

Všechny druhy prací, od přípravy prostoru až po úklid

I v oblasti celkové rekonstrukce bytu je v současnosti vyhledávaná služba rekonstrukce na klíč, kdy všechny starosti přenecháte firmě. Zde je důležité, aby firma měla dostatek kvalifikovaných řemeslníků ze všech stavebních oblastí. Měla by nabízet řemeslné a úklidové práce v Praze, včetně prací s přípravou prostoru a ochrany majetku.

Komentujte