Možnosti moderního bydlení v Praze – představujeme nej projekty!

Najít v Praze nový a moderně řešený byt není problém. Velkou zásluhu na tom mají hlavně developerské společnosti, které svými projekty plní mnoha lidem sny o luxusním bydlení v příjemném prostředí. Připravili jsme pro vás malou přehlídku již dokončených projektů, které nabízí spokojené bydlení v moderním duchu a to hned na několika velice zajímavých místech.

1

Britská čtvrť
Patří mezi nejpopulárnější developerské projekty Praha. Nachází se na Praze 5 a již během realizace se stal velice populární. V současné době zbývá už jen několik bytů, takže se nevyplácí čekat. Proč bydlet zde? Projekt je ukázkou stylového komfortu v blízkosti přírody a současně v těsném spojení s centrem Prahy.

Rodinné domy Štěrboholy II
I o prodej rodinných domů Praha je obrovský zájem. Skvělou volbou i pro vás mohou být Rodinné domy Štěrboholy II, které se nachází na Praze 10. Nabízí prostorné byty pro malé i velké rodiny. Každý byt disponuje terasou, balkonem či předzahrádkou. Bydlení zde zpříjemňuje okolí, které nabízí krásnou přírodu a celou řadu možností pro aktivní trávení volného času. V této lokalitě jsou k dispozici také luxusní řadové domy v Praze – vznikly v rámci projektu Malý háj III.

2

Rezidence Císařka
Je důkazem toho, že i moderní budovy mohou dokonale zapadnout do krajiny a nabídnout luxus a maximální komfort. Rezidence Císařka to je nabídka bytů v Praze 5 v těsné blízkosti populárního parku Ladronka. Bydlení zde je tak příjemné, že ani nebudete vědět o tom, že se kolem vás nachází rušná Praha.

3

Bydlení Mazanka
Tento projekt získal prestižní cenu Best of Realty 2006. Potěší ty nejnáročnější – v rámci něj jsou dostupné luxusní byty v lokalitě Praha 8. Jedná se o uzavřenou zástavbu s centrálním vstupem a parkem.

4

Zajímavých projektů je v Praze ještě mnohem více. Ty nejlepší si můžete prohlédnout na finep.cz.

Rada – pokud uvažujete o koupi bytu, spočítejte si, jestli budete mít na splátky hypotéky – zde je jednoduchý návod.

Komentujte