Jak nepodlehnout depresi aneb světlo v našem životě

A zase tady máme zimní období. Do práce za tmy a z práce taky. Jak únavné a depresivní toto období je… Ale i přesto můžeme být plni energie a dobře naladěni. Připadá vám to nemožné? Ve skutečnosti stačí jen málo – pusťte si více světla do vašich domovů!

světla

Není světlo jako světlo

Světlo tvoří neodmyslitelnou část našich životů. Navíc originální zpracování a unikátní design různých osvětlení můžete vidět všude kolem sebe. Podívejte se například na společnost Light Works s designovými svítidly od značky Marset, Delightfull či Lightyears. Unikátní design z nich jen srší. Při bližším zkoumání zjistíte, že se jedná o velmi precizní a kvalitní propracování každého detailu svítidla.

Pozitivita každým douškem

Smysl pro jedinečnost a detail pochází od světových designerů. Každé světlo je navrhováno přímo podle požadavků zákazníků, mnohá z nich jsou tvořena přímo na zakázku. Je totiž prokázáno, že světlo působí pozitivně na naši psychiku. A jen správně zvolené osvětlení pomáhá k uvolnění a relaxaci. Navíc, čím více se světlo šíří místnostmi, tím větší pohodu pociťujeme.

Bezesporu designovou pohodu si užíváme při pohledu na jedinečné zpracování svítidel řady Ginger, která byla letos nově uvedena na Designbloku pod záštitou společnosti Light Works. Návrh kolekce pochází od Joana Gaspara, předního španělského návrháře a rodáka.

Celá kolekce Ginger se skládá z velmi tenkého svítidla, které tvoří dohromady stlačená dýha a papír. Vznikne tak 4 mm tenká vrstva. Na horní straně světla dominuje přírodní dýha v odstínu tmavém či světlém (exotický wenge nebo dub). Naopak na spodní části světla najdete bílý povrch zajišťující maximální odraz světla do místnosti. Proud světla je decentní a měkký, určený pro chvilky pohody a nabití vaší energie.

Nenechávejte nic náhodě a nechte se inspirovat designem světel u společnosti Light Works. Rozsáhlá nabídka designových i architektonických svítidel je stvořena pro každou příležitost a domácnost. Komplexní servis od zajištění a výběru světla na míru vašeho domova až po realizaci a rozmístění je součástí služeb profesionálů Light Works. Sami posuďte a přijďte je navštívit do jejich Showroomu na Praze 4.


lampička

Komentujte