Co zajistit při stěhování do zahraničí

Novodobý proces, který je pro současnou dobu zcela běžný. Ať už se jedná o stěhování domácností nebo firem. Pro rodiny už vazby k současnému bydlišti nejsou tak velké, jako v minulosti a přesunují se do zajímavějších lokalit, mnohdy do zahraničí.

stěhování
ilustrační foto: stahovanie.sk

I celé firmy často vyhledávají stěhování do zahraničí, ať už z důvodu rozšíření společnosti za hranice nebo změny sídla firmy. Na stěhování je v současnosti na našem trhu možné najít hned několik desítek společností. Jen velmi malé procento ale dokáže nabídnout také možnost přestěhování do zahraničí.

Záleží i na zkušenostech

Při stěhování bytů a kanceláří z jednoho státu do druhého platí mnohem více pravidel a přísnější kritéria, než jen při stěhování v rámci České republiky. Takovému procesu je zapotřebí mnoho zkušeností a znalostí. Ani tuzemské firmy samy tyto zkušenosti nemají, které se na tuto činnost nespecializují. Naštěstí i na mezinárodní migrace na trhu můžeme najít specializované společnosti. Společností s velkou tradicí a mnoha zkušenostmi je například TRIV, s.r.o.

Specialista pro ČR i nad rámec státu

Hlavní zaměření společnosti TRIV, s.r.o. je na stěhování firem, společností, ale i bytů a rodinných domů mezi Českou republikou a Slovenskem. Firma nabízí služby v oblasti mezinárodní migrace v rámci celé Evropy. Právě díky zkušenostem dokáží specialisté této firmy zařídit bezproblémový transport jakéhokoliv nábytku a vybavení. Zákazníky nejprve důkladně seznámí s podrobným plánem celého postupu a domluví případné konkrétní požadavky. Komunikaci mezi firmou a zákazníkem je věnována velká pozornost, protože i ta má na výsledek velký vliv a všechno musí probíhat podle plánu.

Přestěhovat lze prakticky cokoliv

Kromě klasického vybavení bytů a kanceláří jako je nábytek a ostatní vybavení, je možné i mezinárodní stěhování netradičních prvků. Například se může jednat o klavíry, trezory nebo velmi křehké materiály. I rozmezí hmotnosti přepravovaného materiálu je velmi široké. Stěhované materiály mohou mít hmotnost od 25 gramů do 25 tun.

Komentujte