V barvách podzimu bude váš interiér vypadat lépe

Léto je nenávratně pryč, takže je právě nyní ten správný čas začít s podzimní výzdobou. Je důležité, aby atmosféra všech místností byla hřejivá a uchránila vás před nepříjemnými, sychravými dny podzimu. Přinášíme vám hned několik zajímavých tipů.

přehozy přes postel
ilustrační foto: dekortextil.cz

V barvách podzimu se budete cítit lépe

Podzim dokáže být i krásný – jen se zkuste podívat na stromy, které hrají všemi barvami. Jistě si i vy rádi užíváte krásných slunných podzimních dní, kdy sluníčko sice už tolik nehřeje, ale venku je stále příjemně. Takových dnů je jako šafránu, je proto nutné si jejich krásu vytvořit doma. Docílit toho můžete použitím rozmanitých dekoračních i praktických prvků.

Co se hodí

Co se týče dekorací, je podzim velice variabilní. K výzdobě domácnosti je možné využít přírodní dekorace, které vás nebudou stát ani korunu. Použít můžete třeba dýně. Skvělé je podzimní listí, ze kterého je možné vyrobit efektivní závěsy. Stačí jen listy navléknout na vlasec. Pokud máte rádi ruční práce, nasbírejte si kaštany a vyrobte z nich postavičky. Vaše děti i vás to bude bavit. Zajímavé dekorace si také můžete vyrobit z kamenů – stačí je nasbírat na poli. Při tvorbě podzimní výroby je nutné pečlivě vybírat barvy. Používejte teplé barvy země jako je oranžová, hnědá, červená, okrová a tmavší zelená.

Za málo peněz s velkým efektem

Pravděpodobně i vy budete trávit ty méně vydařené dny doma. Zpříjemníte si je i tím, že si pořídíte rozličné polštářky a hřejivou deku, do které se zabalíte. Vaše domácnost by měla vonět, kupte si vůně smyslné – nejlepší jsou ty ovocné. Velkou pozornost si zaslouží i vaše postel. Začněte podzim tím, že ji ozdobíte. Ideální volbou jsou přehozy přes postel. Plní totiž hned dvě funkce najednou. První je ta, že vaši postel ozdobí a ušetří vám práci se stlaním. Stačí jen přehoz přehodit a vše je perfektní. Přehozy přes postel plní i funkci ochrannou. Zabraňují tomu, aby se na peřinách usazoval prach i jiné nečistoty.

TIP – moderní přehozy na postel můžete za velmi výhodnou cenu koupit v obchodě Decostamp.cz. V nabídce je celkem 34 různých přehozů prvotřídní kvality. Možné je vybírat přehozy na postel v klasickém, elegantním i extravagantním designu. Obchod nabízí přehozy na dvojlůžko i jednolůžko. Super je, že při nákupu nad 500 Kč dostanete dárek a připraveny jsou i další slevové akce.

Komentujte